VTEM skitter

Porada na wyciągnięcie ręki
zadbaj o siebie już dziś

VTEM skitter

poznaj zasady
zdrowego żywienia

VTEM skitter

Poradź się eksperta
i zainwestuj w zdrowie

 

 

 

 

 

Przygotowuję wykład dla Uniwersytetu Trzeciego Wieku o wodzie.
Będę mówić o niesamowitej niezbędności wody dla każdej komórki. O wpływie odwodnienia na 80% naszych chorób. O roli soli razem z wodą. I tylko w takim idealnym połączeniu. Ponieważ sól wnikając do komórki powoduje wychodzenie jonów wodorowych a tym samym i wymiany potasu. Zachodzi wtedy równowaga między wodą w komórkach a poza nią. Krew bez soli gęstnieje i prowadzi do zniszczenia czerwonych krwinek.

Bez soli nie powstanie żółć a bez potasu pepsyna i kwas solny. Stan kości to wpływ soli, unormowany poziom cukru we krwi to też zasługa soli. Jakiej soli ? najlepiej przebadana jest obecnie sól himalajska. Trwają badania nad naszą kłodawską. Sól himalajska to ok 80 róznych minerałów a nie chlorek sodu jak w zwykłej soli marketowej. 


Sól to też szybki sposób na ból głowy, ktory może być też wyrazem braku nawodnienia komórek- 1 szklanka wody + sok z 1/2 cytryny i płaska łyżeczka soli himalajskiej. Cytryna jest ważna bo wzmacnia wchłanialność soli. Nie obawiajmy się soli. Bo szkody w organizmie sprawia sól kuchenna, nie himalajska.

Trująca ilość soli to 250g na dzień ! 
Więc wzmacniajmy komórki wodą z solą !

Umów wizytę korzytając z formularza kontaktowego

Dbajmy o swoje zdrowie, wizyta u dietetyka to zmiana na lepsze